Филтри

Категории с падащо меню

Продължаваме да изпращаме наличните книги всеки работен ден!

 

The Grace Year

Цена: 19.90лв.
Тегло: 0.300 кг
Код: 9781250145451

Kim Ligget

Издателство:
Тип корица: Мека
Страници: 416
Автор: Kim Ligget
Размер: 13.7x21
Дата на издаване: 27/10/2020
Език: английски

Няма наличност на склад в България. Заради ситуацията с Брекзит и Ковид-19 се приемат поръчки само за наличните книги!

Изпрати на приятел Оцени продукта
Добави в желани Сравни
The instant New York Times bestseller, a speculative YA thriller in the vein of The Hunger Games and The Power, now in trade paperback. No one speaks of the grace year. It's forbidden. In Garner County, girls are banished for their sixteenth year to release their magic into the wild so they can return purified and ready for marriage. But not all of them will make it home alive. Tierney James dreams of a better life--but as her own grace year draws near, she quickly realizes that there's more to fear about the grace year than the brutal elements and the poachers in the woods. Their greatest threat may very well be each other. With sharp prose and gritty realism, Kim Liggett's The Grace Year examines the complex and sometimes twisted relationships between girls, the women they eventually become, and the difficult decisions they make in-between.

Нови заглавия

Berserk Deluxe Volume 6

Berserk Deluxe Volume 6

Цена: 99.00лв.
The Fellowship of the Ring

The Fellowship of the Ring

-15%
Цена: 44.20лв.
Каталожна цена: 52.00лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена: 44.20лв.
Каталожна цена: 52.00лв.
Отстъпка: 7.80лв. (15.00%)
After

After

-15%
Цена: 16.06лв.
Каталожна цена: 18.90лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена: 16.06лв.
Каталожна цена: 18.90лв.
Отстъпка: 2.84лв. (15.00%)
See Inside Your Head

See Inside Your Head

-15%
Цена: 19.46лв.
Каталожна цена: 22.90лв.
виж отстъпката
Отстъпки за вас
Цена: 19.46лв.
Каталожна цена: 22.90лв.
Отстъпка: 3.44лв. (15.00%)

Най-продавани

The Light Seer's Tarot

The Light Seer's Tarot

Цена: 44.00лв.
UZUMAKI Complete Deluxe Edition

UZUMAKI Complete Deluxe Edition

Цена: 39.90лв.
FAIRY TAIL Manga Box Set 1

FAIRY TAIL Manga Box Set 1

Цена: 199.00лв.
Върни До Горе